Zdroje a proč na nich záleží

Na této stránce najdete seznamy zdrojů k videím na mém YouTube kanálu. Než informace samotná je často důležitější její původ, okolnosti vzniku i styl jejího podání. Práci se zdroji tak považuji za klíčovou schopnost pro každého, kdo se chce orientovat v přesyceném mediálním světě.

Proto pod každé video udávám zdroje, ze kterých jsem při jeho tvorbě vycházel, aby si mohl každý má tvrzení ověřit.

Biorezonance je fenomén, který slibuje diagnostiku a léčení prakticky veškerých chorob, jak fyzických, tak psychických, pomocí jednoduché neinvazivní metody. Po celém světě se prodávají drahé přístroje, s jejichž pomocí léčitelé i lékaři provádějí energetické terapie - a slaví u svých pacientů úspěch.

V tomto videu rozebírám legendu o Atlantidě z pohledu více či méně známých autorů, kteří měli obrovský vliv na nám dostupné informace o Atlantidě a od Platónových časů ji změnili k nepoznání. Existuje způsob, jak se v tom ohromném množství informací o Atlantidě zorientovat a dopátrat se původních zdrojů?

Tzv. chemtrails mají být kondenzační stopy za letadly, které obsahují nebezpečné chemikálie a jsou tajně rozprašovány za účelem redukce globálního oteplování, snížení či otupení populace nebo znehodnocení zemědělské půdy. Vědecké autority tvrdí, že tento fenomén je jen výmysl, mnozí s nimi ale nesouhlasí a předkládají důkazy, které mají svědčit o...

Bermudský trojúhelník je rozsáhlá oblast oceánu spojená se záhadnými zmizeními letadel, lodí a jejich posádek. Jak je to ale se ztrátou strojů i lidí, když se na ně podíváme pod drobnohledem? Může snad za jejich zmizení UFO, časoprostorové tunely či Atlantida? Nebo se dají vysvětlit i přirozenou cestou?

V noci z 24. na 25. února 1942 zahájily protiletecké baterie u města Los Angeles palbu na neznámý objekt/objekty, které údajně vnikly do jejich vzdušného prostoru. Šlo o letadla, meteorologické či protiletecké balony, nebo jen zmatek a nervozitu z možného ohrožení Japonci? Podle některých šlo o UFO v podobě mimozemské lodi...

Jak se Čína vypořádává s moderními technologiemi a odnášejí to snad její občané tvrdou cenzurou? A jak ta cenzura tedy funguje? Na to se pokusím alespoň částečně odpovědět v tomto dílu Fakta Vítězí.

Máme šanci se dopátrat, jak to bylo doopravdy s chemickými útoky v Sýrii? Je vůbec možné dohledat, kdo byl za útok zodpovědný? A byla vojenská reakce USA adekvátní? Spíš než hledat konečnou odpověď se pokusím v tomto videu soustředit na samotné hledání informací.

Došlo v roce 1943 k tajnému experimentu amerického námořnictva, při kterém byl zneviditelněn a přenesen časem a prostorem torpédoborec USS Eldridge? Uvidíme, co na to říkají fakta!

Mohl za nejničivější explozi ve známé historii meteorit, kometa, černá díra, atomová bomba, antihmota, Nikola Tesla nebo mimozemská loď? Spekulovat se dá donekonečna - pokud si ovšem nevezmete na pomoc fakta!